Asistent/a (secretar) al notarului

Biroul Notarului
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
DESCRIEREA JOBULUI
- realizarea relației directe cu publicul;
- redactarea proiectelor de acte notariale: declarații, procuri, contracte etc;
- verificarea și păstrarea documentațiilor necesare întocmirii tuturor actelor notariale;
- verificări și înscrieri în registrele notariale;
- arhivare.

CANDIDATUL IDEAL
- Experienţa într-un birou notarial este un avantaj!
- studii superioare in drept (obligatoriu);
- excelente abilități de comunicare și relaționare interumană (amabilitate și deschidere față de clienți, răbdare, atenție la detalii, capacitate de organizare);
- capacitatea de a rezolva probleme multiple în același timp;
- seriozitate și discreție cu privire la datele prelucrate;
- cunoștințe avansate de operare, în special Word (rapiditate și acuratețe în redactarea documentelor).

BENEFICII OFERITE
- cunoaștere limbelor română și rusa, preferabil cunoașterea limbii engleze
- pachet salarial atractiv, corespunzător competențelor.

Persoanele interesate sunt rugate să lase un mesaj privat. Cv-ul îl puteți transmite la email-ul: notarcolun1@mail.ru; sau puteti apela la numarul de telefon: 069255838
Telefon:
060883369, 022-548054
Persoana de contact:
Colun Angela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide