Manager închirieri auto! salariu atractiv! automobil de serviciu!

justrent.md
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Companie specializată în închirierea auto, anunță loc vacant pentru funcția de - manager închirieri auto.

Cerințe obligatorii:
- Permis de Conducere, Cat. B;
- Cunostințe în domeniul transportului;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
- Persoană tînără, energica;
- Grad înalt de responsabilitate, organizare și control;

Responsabilități:
- Lucrul cu clienții potențiali și actuali;
- Efectuarea livrărilor de transport local, cît și predarea-primirea automobilului;
- Controlează și răspunde de buna desfășurare a activității;
- Respectarea normelor de disciplină, ordinea interioară și normele de protecție a muncii;

Oferim:
- Salariu achitat la timp – de la 15 000 lei
- Automobil de serviciu.
- Bonusuri în dependență de rezultate
- Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști.
- Pachet social complet
- Program de muncă Luni – Sîmbătă de la 08:30 pîna la 18:00

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul pe adresa support@justrent.md cu specificarea postului – manager închirieri auto. Sau contactați nr. de telefon 060-261-261 !
Telefon:
060-261-261
Persoana de contact:
Savelie
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide