Ajutor de contabil

Hellen Company SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Compania The Speed Bill, lider în prestarea serviciilor de facturare pentru companiile de transport din SUA, este în căutarea unor noi colegi entuziaști și dedicați pentru a se alătura echipei noastre din Chisinau.

Poziția Disponibilă: Ajutor de contabil

Cerințe:

- Atent la detalii
- Limba engleză minim nivel B1
- Apreciere pentru lucrul cu cifrele

Responsabilități:

- Procesarea facturilor pentru companiile de transport partenere
- Asigurarea acurateții datelor în procesul de facturare
- Comunicarea eficientă cu membrii echipei și clienții noștri

Beneficii:

- Grafic de muncă: 15:00-22:00
- Salariu motivant + Bonusuri
- Training gratuit
- Oficiu în centrul orașului
- Colectiv tanar și dinamic

Dacă îndeplinești cerințele noastre și ești pregătit să faci parte dintr-o echipă dedicată și orientată către succes, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de email thespeedbill@gmail.com. Vom lua în considerare candidaturile primite până la data de 20.01.24.

Alătură-te echipei The Speed Bill și contribuie la succesul nostru în domeniul serviciilor de billing pentru transport!
Persoana de contact:
Sestopalco Elena
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide