Agent in vanzari

Haiduc
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati functionale:

Vizita punctelor de desfacere conform itinerarului;
Primirea si prelucrarea comenzilor;
Incheierea contractelor de vanzare-cumparare cu agentii economici;
Controlul transportarilor produselor in punctele de desfacere;
Controlul aranjarii productiei in punctele de desfacere;
Dezvoltarea punctelor de desfacere, extinderea sortimentului prezentat;
Controlul rezidurilor si a termenului de valabilitate a produselor din magazine;
Monitorizarea datoriilor;
Managementul evidentei.

Cerinte pentru solicitanti:
Obligatoriu:

Studii superioare;
Abilitatea de a convinge;
Competente de negociere;
Capacitatea de a-si exprima gandurile logic, clar, structurat si accesibil pe cale verbala;
Competente comunicative foarte bune;
Capacitatea de a stabili si a mentine contacte;

Sunt binevenite:

Prezenta experientei practice in vanzarile de produse alimentare;
Cunoasterea si aplicarea limbilor rusa si romana.

Calitati personale:

Interesul pentru lucrul in domeniul vanzarilor active;
Orientarea spre rezultate benefice;
Dorinta de a castiga bani si de a influenta asupra veniturilor personale;
Rezistenta la stres (lipsa de timp, situatiile de incertitudine, conflictele).
Abilitatea de a invata (asimilarea rapida a informatiilor noi).

CONDITII:

stabilitate;
angajare oficiala in campul muncii (intreg pachet social);
salariu decent si platit la timp;
instruire gratuita;
crestere profesionala;

Rugam candidatii care intrunesc cerintele de mai sus sa aplice CV-urile la adresa electonica: haiduc2000@mail.ru (cu indicarea obligatorie a functiei). E-mail: haiduc2000@mail.ru
Telefon:
069119978
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide