Agent imobiliar 2500 EUR + (fara experienta)

G Partners
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 30000 Până la 60000 MDL
Program de muncă: Full-time
"G Partners Invest” SRL – este o companie Imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

Experiență vastă;
Cunoștințe profunde în domeniu;
Instrumente perfomrante;
Tehnici moderne de dezvoltare;
Oficiu spațios și dotat.
Asigurare juridica, contabilia, de broker etc.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindu-le cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Responsabilități

Monitorizarea pieței imobiliare pentru a identifica tendințele și oportunitățile noi.
Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de vânzare, achiziție sau închiriere de bunurilor imobile;
Consilierea clienților în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobile;
Negocierea și încheierea tranzacțiilor imobiliare;

Cerințe

Experiență anterioară în vânzări preferabil, dar nu obligatorie-oferim cursuri de instruire și dezvoltare continuă;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Orientare către rezultate și gândire optimista;
Flexibilitate și capacitatea de a se adapta la schimbări în industria imobiliară;
Permis de conducere și mașină proprie este avantaj, dar nu obligatoriu.

Beneficii

In primul rând instruim agentul de la început pînă la sfîrșit, oferind toate facilitățile posibile. Mentorul cu experiența de 10 ani este alături de Dmvstr. pînă deveniți experți in domeniul dat.
Oficiu spatios, modern în centru orasului (Ștefan cel Mare 6);
Echipă extraordinară și profesionistă;
Comisioane competitive și bonusuri în funcție de performanță;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Suport și resurse pentru a-ți dezvolta rețeaua de clienți și abilitățile de vânzare.
Locuri de parcare.

Dacă sunteți un candidat dedicat, entuziast și dornic să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email gpartners.hr@gmail.com.

Specificați în subiectul email-ului: "Candidatura pentru Agent Imobiliar - [Numele dumneavoastră]".

Sau telefonați la nr de tel: +37378338338, Ana HR G Partners.

Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte din succesul nostru în domeniul imobiliar!

Cu stimă, Compania Imobiliară “G Partners”. Telefon: 078338338
Persoana de contact: Ana HR GPartners
E-mail: gpartners.hr@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide