Agent de vânzări produse metalice (terase, porţi, garduri)

Perselect Company
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Scurtă descriere a poziției vacante:
Suntem în căutarea Agenţilor de vânzări în domeniul de produse metalice (terase, porţi, garduri), căruia i se oferă automobil personal pentru a dezvolta vânzări teritoriale.

Cerințe față de candidat:
- Permis de conducere categoria B.
- Cunoașterea limbilor română și rusă.
- Abilităţi de negociere şi dorinţa de a avea salariu de la 20 000 lei.
- Experiență de lucru în vânzări în domeniul similar.

Responsabilitățile candidatului:
- Dezvoltă baza de clienți prin identificarea de noi oportunități de afaceri;
- Propune și negociază termenii contractelor cu clienții;
- Efectuează prezentările de produse și face demonstrații tehnice clienților;
- Răspunde la întrebările și solicitările clienților într-un mod profesionist.

Invităm candidații interesați să trimită CV-ul pe adresa de e-mail perselect7@gmail.com.
Telefon de contact: 060399901
Telefon:
060399901
Persoana de contact:
HR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide