Agent Comert (Chisinau)

Lilcora
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de distributie a produselor “Colgate-Palmolive”, Lilcora SRL-reprezentant Colgate-Palmolive România, în procesul creșterii echipei de vînzări este în căutare de agent comert :

AGENT COMERȚ

Responsabilități:
- Viziteaza clienții conform rutei zilnice;
- Promovarea imaginii si a produselor ;
- Dezvoltă clienții curenți prin: relația construită cu aceștia, negocierea activităților promoționale, comunicării și implementării de idei noi la nivel de client conform standardelor companiei;
- Realizarea obiectivelor de vînzari lunare , încheierea contractelor.

CERINTE
- Bune abilități de relaționare ;
- Planficare și organizare ;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Cunoașterea limbii de stat si a limbii ruse;
- Permis de conducere “B”;
- Automobil popriu constituie avantaj

Condiţii:
• salariu+bonus, pachet social, asigurare medicală, contract de muncă, numar de telefon ;
• Instruire și cursuri de calificare, training-uri, mediu de lucru stimulativ, dinamic, plăcut şi o dezvoltare a carierei într-o echipă de profesionişti.

Așteptăm CV-ul tau prin poștă, fax, e-mail sau direct la sediul Companiei. Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: hrlilcora@mail.md
Pentru detalii contactaţi la nr. de telefon 060511440, fax: 022/ 844-684
Telefon:
0605114400
Site:
Fax:
022-844681
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide