Agent comercial

Societatea cu Raspundere Limitata “TATA AGRO MOTO”
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 15000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania vinde cu succes piese de schimb pentru motociclete, tractoare de mers pe jos, mini tractoare, drujbe și mașini de tuns iarba de peste 18 ani. Sortimentul actual a depășit deja 8.000 de articole și continuă să crească.
Dezvoltăm în mod activ, studiem cererea și putem satisface nevoile clienților B2B și B2C.

Căutăm un reprezentant de vânzări auto cu experiență care să se alăture echipei noastre.

Cerințe:
- Este necesară cunoașterea limbii române (în plus rusă sau ucraineană)
- Experienta ca manager regional (de comert);
- Experienta in vanzarea de piese de schimb pentru utilaje agricole, motociclete, afaceri auto (de dorit);
- cunoasterea pietei de vanzari, a mediului concurential (de dorit);
- Capacitatea de a stabili relatii pe termen lung;
- Ambitiozitate;
- Abilitatea de a-ți planifica activitățile;
- Dorinta si disponibilitatea pentru dezvoltare dinamica si invatare;
- PC la nivelul unui utilizator increzator (Microsoft Office Word, Excel, 1C);
- Disponibilitatea unui autoturism si permis categoria B

Responsabilitati:
- Lucru în „domeniu”, dezvoltarea vânzărilor bazei de clienți existente;
- Dezvoltarea unei noi baze de clienti activi;
- Organizarea muncii pe întreg teritoriul atribuit;
- indeplinirea indicatorilor planificati, promovarea produsului;
- Negociere, contact personal cu toti clientii atribuiti;
- Formarea comenzilor; controlul conturilor de încasat;
- Mentinerea documentatiei de raportare, raportare zilnica catre manager

Conditii de lucru:
- Lucrați într-o companie în creștere stabilă
- Tarif fix + KPI;
- Comunicații mobile corporative
- Amortizare + combustibil si lubrifianti ai masinii
- Salariu stabil de doua ori pe luna.
Telefon:
+37376692192
Persoana de contact:
Stanislav
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide