Administrator

Casa de giuvaiergie
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajăm Administrator pentru atelier de Giuvaiergerie.

Suntem în căutarea unui Administrator pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, orientată către detalii, îți place să comunici cu oamenii și ai o pasiune pentru lumea bijuteriilor, te invităm să aplici pentru acest post!

Responsabilitățile principale:
Administrarea eficientă a operațiunilor zilnice ale giuvaiergeriei.
Întâmpinarea și asistarea clienților cu profesionalism și amabilitate.
Procesarea comenzilor și urmărirea livrărilor.
Lucrul în strânsă colaborare cu echipa pentru a asigura o experiență excelentă pentru clienți.

Cerințe:
Abilități de comunicare și relaționare.
Atenție la detalii și orientare către client.
Cunoștințe de bază în utilizarea computerului/ aplicații creare conținut.
Cunoașterea limbii Ro/Ru fluent.

Oferim un mediu de lucru plăcut, oportunități de dezvoltare profesională, un pachet salarial atractiv și bonusuri pentru performanță.
Persoana de contact:
Lidia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide