Administrator și Organizator de Procese în Magazinul de Firmă cu Producere Integrată de Patiserie și Panificație

FIND JOB MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 15000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilități:

Coordonarea și supravegherea activităților zilnice ale magazinului, inclusiv procesele de producție, vânzare și servire a clienților.
Planificarea și organizarea resurselor umane și materiale pentru a asigura funcționarea eficientă a magazinului.
Gestionarea stocurilor de materii prime și produse finite, precum și a inventarului.
Asigurarea respectării standardelor de igienă, sănătate și securitate în conformitate cu reglementările locale și industriale.
Supervizarea echipei de angajați, oferind orientare, instruire și evaluare periodică a performanței.
Menținerea relațiilor bune cu furnizorii, clienții și alte părți interesate.

Cerințe:

Experiență anterioară într-un rol similar în industria alimentară sau de retail este preferată.
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonale.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple sarcini în același timp.
Orientare către rezultate și atenție la detalii.
Cunoștințe solide de operare a calculatorului și capacitatea de a lucra cu sisteme informatice specifice domeniului.

Beneficii:

Salariu foarte motivant și beneficii suplimentare în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și provocator într-o echipă prietenoasă și colaborativă.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa findjobmd@mail.ru sau apelați la numărul 078444488.
Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre! E-mail: findjobmd@mail.ru
078444488
Telefon:
078444488
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide