Tehnolog de testare (România)

Andy's
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
O rețea mare de restaurante din Moldova și România, La Plăcinte, caută un expert în controlul calității în orașul București, România.

Ce oferim:
1. Să deveniți parte a unei echipe profesionale, prietenoase, care cunosc și iubesc meseria lor.
2. Salarii mari.
3. Plata pentru cazare într-un complex rezidențial nou.
4. Dezvoltare profesională și creșterea carierei.
5. Sarcini interesante care necesită un nivel ridicat de implicare.
6. Pachet social.
7. Orar de lucru 8:00-16:00

Cerințe de bază pentru candidați:
1. Prezența pașaportului românesc.
2. Studii în științe tehnice
3. Master class-uri suplimentare, traininguri, cursuri de pregătire avansată în domeniul menționat
vor fi considerate un avantaj.
4. Experiență de muncă ca tehnolog în domeniul alimentației sau a industriei alimentare de la 1 an.
5. Cunoașterea cerințelor tehnice pentru materiile prime, materiale, produse finite.
6. Abilități de comunicare, concentrație asupra rezultatelor, responsabilitate, capacitatea de a
învăța rapid informații și de a vă implica în procesul de lucru.

Responsabilitățile la locul de muncă:
1. Implementarea noilor tipuri de produse și introducerea lor în producție („testarea” produsului).
2. Implementarea documentației tehnologice, rețete și monitorizarea respectării cărților
tehnologice.
3. Controlul calității produsului finit.
4. Calculul normelor de consum a materiilor prime necesare, controlul calității materiilor prime.
5. Monitorizarea funcționării corespunzătoare a echipamentelor.

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa: hr@andys.md
Telefon de contact: 069625132.
Persoana de contact: Ecaterina.
Persoana de contact:
Екатерина
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide