Recepţioner tura de noapte

Centrul Fides, Fundaţia "Ioan Paul II"
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Centrul European de Educaţie FIDES din cadrul Fundaţiei “Ioan Paul II”, anunță concurs de angajare a unui băiat pentru poziţia de Recepționer tura de noapte:

Grafic de muncă - 1 noapte lucrătoare (de la 20:00 la 08:00), apoi 2 nopţi libere.

Responsabilități principale:
- Supravegherea Centrului FIDES și activitatea acestuia pe parcursul nopții.
- Întîmpinarea și îndeplinirea operațiunilor de check-in și check-out a clienților;
- Preluarea apelurilor telefonice și oferirea informaților solicitate de clienții cazați sau cei care urmează să se cazeze;
- Cunoașterea și punerea în aplicare, atunci când e cazul, a normelor de siguranță și regulamentele unității de cazare.

Competenţe şi cerinţe:
- Persoană sociabilă, responsabilă, cu o atitudine pozitivă;
- Cunoașterea limbilor română, rusă şi engleză (l.engleza - cel puțin nivel începător);
- Aptitudini de operare PC (Microsoft Office);
- Abilităţi de comunicare, prezentare şi diplomaţie;
- Receptivitate la solicitările profesionale, iniţiativă și implicare;
Telefon:
069767545, 022-599090
Persoana de contact:
Irina Midrigan
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide