Casier

"Royal Progres" S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
ANGAJĂM
Casier - domnișoară/doamnă fără vicii, la Depozit, situat pe strada Voluntarilor 15, orașul Chișinău.
Cerințe:
- Studii medii (Colegiu Economic).
- Vîrsta de la 30 ani.
- Experiență de lucru nu este obligatoriu, dar experiența ar fi un avantaj.
- Regim de lucru: de la 8:00 pînă la 22:00, 40 ore pe săptămînă, pe schimburi.
- Preferențial cu locul de trai în sectorul Ciocana.
- Salariu negociabil.
Responsabilități:
- Activitatea de încasare și plată prin casierie;
- Întocmirea corectă a bonurilor de plată pentru sumele încasate;
- Întocmirea rapoartelor zilnice.

Dacă doriți să ocupați un post vacant expediați CV+poză la poșta electronică royalprjur@mail.ru sau contactați-ne la nr. de telefon 060405543, 069175606.
Telefon:
060405543
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide