Conducatori auto in Germania

GLS
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania "GLS" angajeaza conducatori auto in Germania,regiunea Bavaria,orasul ULM.
Pe zi soferii fac in jur de 200 km.Traseele sunt usoare,prin orase mici si sate.
Salariul este in dependenta de stopurile facute pe zi,in fiecare zile diferit,de la 90 la 120.
1400-1700 eu/luna,regulat la final de luna pe card,fara intirzieri.In cazuri exceptionale anagajatorul va oferi avans!
Nu este necesar sa cunoasteti limba germana.
Simbata si Duminica zile libere !

Cerinte fata de candidat :
1.Pasaport UE
2.Permis Categoria B
3.Responsabilitatea
4.Seriozitate

Responsabilitatile noastre:
1.Locuinta: care se achita lunar de la 250-350 euro, in dependenta de timpul plecarii si regiunea unde va fi situat apartamentul.
2.Transportul: autocarul care va duce direct la angajator,biletul costa 100 euro

Pentru cei cointeresati este jos numarul,puteti apela,ori scrieti pe VIBER in caz de aveti ceva intrebari . ROG SERIOZITATE!
Telefon:
068180678
Persoana de contact:
Franky
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide