Asistent director general

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR Consulting (search4staff.com), agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de Asistent Director General pentru clientul sau.

Profilul companiei: Companie locală de producere.

Asistent Director General

Responsabilitățile postului:
-recepționarea apelurilor telefonice;
-gestionarea corespondenței de intrare și de ieșire;
-planificarea și pregătirea primirii vizitatorilor, primirea acestora;
-traducerea scrisă și orală a corespondenței, documentelor în/din limbile română, rusă, engleză, ținerea corespondenței de afaceri în limbile română, rusă, engleză;
-administrarea documentelor;
-organizarea evenimentelor corporative;
-căutarea informației necesare (pe Internet, în mass-media etc.);

Cerințe:
- studii superioare complete sau incomplete;
- abilități de scriere și vorbire corectă;
- cunoaștere bună a limbilor română, rusă, engleză (vorbit și scris);
- abilități de comunicare și relaționare;
- cunoștințe de operare pe calculator la nivel avansat;
- cunoașterea programelor Microsoft Office, Outlook;
- punctualitate;
- aspect fizic plăcut;
- capacitate de autocontrol;
- sociabilitate;
- responsabilitate;
- experiența în domeniul administrativ de cel puțin 1 an.

Oferim:
- salariu motivant;
- program de lucru full time la birou;
- pachet social;
- oportunități de carieră în cadrul companiei.

Daca sunteti interesati va rugam sa transmite-ti CV catre HR Consulting, pe adresa de e-mail: bb40@search4staff.com ; Codul pozitiei: ADG Telefon: 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Telefon:
062101290
Persoana de contact:
Site:
www.search4staff.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide