Programator de la 600 euro

Nicus Design
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
PHP developer (600-1600 EUR)

Despre companie:

Compania Febian it -fondată în 2008 cu o experienta de peste 10 ani și cu sute de proiecte la activ în diferite domenii de activitate cauta să-și extindă echipa pentru viitoarele proiecte (sunt proiecte atît pe plan extern cît și international: Norvegia, Germania, Franța, România, Rusia si Canada).

Responsabilități:
- Dezvoltarea de software web-based
- Realizarea programelor performante, conform unor specificații predefinite asigurînd confidenţialitatea și securitatea datelor
- Participare activă în etapele de analiză tehnica, programare, testare, documentare, implementare și recepție
- Acordare de asistență tehnica și consultanță pentru utilizarea programelor

Cerințe:
- Experiență în dezvoltare web de cel puțin 1 an
- Experiență de dezvoltare PHP
- PHP/YII2/Laravel/Codegnier
- MySql

Oferim:
- Pachet de salarizare atractiv, corespunzător cu performanţele
- Training specializat
- Program de lucru full time (8 ore de muncă pe zi, L-V, 09:00-18:00)
- Posibilitate de a lucra remote
- Mediu de lucru dinamic și stimulativ, unde ideile si inițiativele sunt apreciate

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea pozitiei pentru care aplică la adresa electronică: webstudiose@gmail.com
Telefon:
060044119
Persoana de contact:
Eugeniu Susanu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide