Sofer

Sudzucker Moldova S.A.
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Sudzucker Moldova” S.A. anunță concurs pentru ocuparea postului vacant de
Șofer camion
Responsabilități de bază:
- recepționarea produselor de la depozit conform documentelor de expediție
- livrarea produselor către punctele comerciale (Chișinău, regiuni)
- responsabilitate pentru produsele transportate
Cerințe:
- permis de conducere categoria „C” cu un staj nu mai mic de 3 ani
- experiența de munca la un post similar – avantaj
Profilul candidatului:
- persoana dinamica si pozitiva
- grad înalt de responsabilitate si atenție

Condiții:
- angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin
- salariu atractiv

Candidații interesați își pot trimite CV-urile la adresa de e-mail: sales@szm.md sau apela 079 555 377
Telefon:
079555377
Persoana de contact:
Valerian Siminitchi
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide