Manager în teritoriu

Birou Juridic ,,JustConsult,,S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
„JustConsult” SRL. este compania cu o istorie de 10 ani pe piața Republicii Moldova în domeniul perfectării actelor pentru obținerea cetățeniei române. Momentan numărul de cei pe care i-am deservit se apropie de 15 mii. Activitatea echipei JustConsult este bazată anume pe aceste principii, ce asigură succesul companiei și cu ajutorul cărora am devenit cei mai buni din acest domeniu.

“JustConsult” angajează Manager în teritoriu

Atribuții de funcție:
- interacțiunea directă cu clientul în vederea informării despre serviciile companiei, predarea informației corecte clienților, eliberarea materialelor publicitare a firmei conform regulamentului;
- înregistrarea clienților într-o listă în vederea funcționării punctului de lucru în condiții optime;
- informarea permanentă a conducerii firmei cu privire la numărul clienților;
-informarea și/sau conducerea clientului la oficiu;

Cerințe față de candidat :
- studii medii și superioare;
- puterea de convingere;
-capacitatea de a se informa și învăța în permanent;
-capacitatea de soluționare a problemelor în situații de stres;
- abilități personale: responsabilitate, orientare spre rezultat, spirit de initiativă.

Compania oferă:
- salariu competitiv
- instruire profesională continuă
- lucru într-o echipă tînără

Expediați CV_ul la adresa electronică: justconsult@inbox.ru ( indicați postul la care candidați)
Telefon:
078305868, 068470111, 022-802080
Persoana de contact:
Ion Guştiuc
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide