Timac Agro East  – companie membră a  grupului internațional Roullier, specializată în nutriție vegetală oferă soluții  inteligente  de fertilizare si produse de calitate, adaptate solurilor din Republica Moldova si culturilor agricole,
 anunță postul vacant de:

Reprezentant comercial zona de Nord a RM, Chisinau si UTA Gagauzia

RESPONSABILITATI:

  • Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
  • Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;

CERINTE:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunostinte din domeniu agricol constituie un avantaj ;
  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati comerciale;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B

SE OFERĂ:

  • Programe de instruire si dezvoltare atit in cadrul companiei cit și peste hotarele tarii
  • Salariu competitiv si bonusuri din vinzări
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare
  • Mașina și telefon de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 0022 99 78 70 / 060200837

E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 00 22 99 78 70 / 060200837

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Reprezentant medical

Medpark • 20 Января 2018, Кишинев

Отправить CV

Lucrator comercial

Romstal • 20 Января 2018, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть