Contabil-şef

SRL Optimaudit
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Companie de evidenta contabila si consultaţii anunţa concurs pentru suplinirea postului vacant de Contabil sef

Responsabilităţi principale:
- Ţinerea evidenţei contabile a clienţilor companiei
- Întocmirea rapoartelor financiare şi fiscale
- Oferirea consultaţiilor contabile şi fiscale clienţilor companiei

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare profil economic;
- cel putin 2 ani de experienţă profesională în poziţie similară
- abilitati analitice si de comunicare
- abilitati de lucru independent si in echipa,
- cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
- cunoaşterea limbilor romane si rusa
- cunoaşterea programelor contabile

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV pe adresa VCiobanu@contabilsef.md cu specificarea postului.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide