Operator/programator CNC

u-eitner.de
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Firma se ocupa cu realizarea componentelor din industria automotive si aerospace.
Masini CNC HASS si MAZAK cu limbaj de programare FANUC.

Cerințe:
-Cunostinte de desen technic;
-Cunostinte de utilizare a aparatelor de control (subler, micrometru);
-Limba engleza sau germana la nivel conversational;
-Cunostinte de baza in softul Mastercam;

Responsabilitati:
-Asigurarea procesului de fabricatie;
-Verificarea calitatii produselor;

Se ofera:
-Contract de munca cu firma germana pe perioada determinata de 6 luni cu posibiltate de prelungire pe perioada nedeterminata;
-Asigurare medicala;
-Salariu brut 1000-2500 EUR/luna (negociabil, in functie de cunostinte si experienta);
-Numar zile de concediu pe an: 23 de zile;
-Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator cu toate facilitatile;
-Activitate pe termen lung in Germania;
-Training in MasterCam X9 si training operare la masina CNC;
-Program doar in schimb de zi.

Perioada de proba de 1-2 saptamani (cazare asigurata si decontarea biletelor de avion).

Locatia: Dieburg, Germania.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul Dvs cu fotografie inclusă pe adresa de e-mail: info@forma-proiect.com.

Foarte important!
Nu percepem comision, nu necesita nici un cost din partea dumneavoastra!

Plecare este imediata.

Daca mai aveti intrebari, nelamuriri sau doriti mai multe detalii in legatura cu acest anunt,nu ezitati sa ne contactati.
Persoana de contact:
Sepelev Stefan
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide