Agent imobiliar

Simplu Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania angajează manageri servicii imobiliare!
Responsabilități de bază:
– Formarea și gestiunea bazei de clienți și imobile;
– Capacitatea de a identifica imobilul căutat, după caracteristicile și cerințele clienților;
– Asistența deplina in timpul tranzacției;
– Raportul zilnic al lucrului efectuat;
Compania oferă:
– Salariu motivant, în dependență de efortul depus și propriile rezultatele;
– Comision care crește treptat;
– Telefon de serviciu, loc de munca amenajat, pachet social asigurat, oficiu in centrul orașului;
Apreciem mult persoanele active, pozitive și dornice să obțină un venit considerabil (400-1000€).
Dacă corespunzi cerințelor si ai abilitatile necesare, trimite-ne un CV cu poza la adresa: simplu.imobil@yandex.ru si noi neaparat te vom contacta.!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide