Trade marketing associate (post temporar)

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Trade Marketing Associate (post temporar)

Compania: Sectorul FMCG, companie lider pe piata internationala

Responsabilitati principale:
•Sa reprezinte profesionist in piata marcile si proiectele companiei
•Sa planifice eficient rutele si sa viziteze conform planificarii punctele de vinzare din teritoriul alocat
•Sa coopereze activ cu reprezentantii distribuitorului pentru a asigura indeplinirea obiectivelor operationale
•Sa implementeze initiativele companiei in universul din responsabilitate
•Sa vina cu propuneri de idei si solutii pentru dezvoltarea afacerii in teritoriul alocat
•Sa dezvolte relatiile cu clientii din aria de responsabilitate
•Sa asigure eficienta investitiilor in teritoriul alocat

Cerinte de baza:
•Studiile superioare reprezinta un avantaj
•Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
•Experienta in vinzari reprezinta un avantaj
•Permis de conducere, categoria B
•Cunostinte de operare a MS Office si a tehnologiilor informationale (Excel, Power Point, Word)

Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134. Telefon de contact : 022-876556

In CV indicati codul postului vacant: TM-A

CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

Va multumim pentru timpul acordat.
Site:
www.search4staff.com
Fax:
022-876556
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide