Administrator receptie

Epil Bar
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Salut!
Salonul modern in crestere rapida - Epil Bar by Inna Fialkovskaya cauta un nou membru al familiei, care va completa colectivul nostru tinar, energic si profesionalist in calitate de Administrator.
Programul de lucru 2:2

In ce consta lucru?
- Primirea sunetelor, mesagelor si e-mailurilor
- Administrarea inscrierilor si a bazei de clienti
- Lucru cu aparatul de casa, completarea jurnalului de casa
- Completarea rapoartelor de vinzari
- Intilnirea si deservirea clientilor la nivel inalt, informarea despre noutatile si promotiile noastre

Cerinte:
- Limba romana si limba rusa la nivel inalt
- Aspectul prezentabil
- Capacitati de a lucra cu clientii
- Ambitii mari, dorinta de a creste si a se dezvolta
- Capacitati de a lucra in echipa.

Noi oferim:
- Job intr-un salon modern si comod
- Pachet social
- Salariu + bonusuri si premii
- Posibilitate de crestere in cariera: se planifica deschiderea a 6 noi filiale in diferite tari
- Lucu in echipa tinara si prietenoasa
- Posibilitate de a creste si a se dezvolta impreuna cu noi.

Apelati la 079348286 sau 078093003.

Привет!
Современный и быстроразвивающийся салон красоты - Epil Bar by Inna Fialkovskaya в поиске члена семьи, который дополнит наш молодой, энергичный, профессиональный коллектив на должности Администратора.
График работы 2:2

Обязанности:
- Прием звонков, сообщений, е-майлов
- Ведение записей клиентов и клиентской базы
- Работа с кассовым аппаратом, ведение кассовой книги
- Заполнение отчетностей по клиентам и продажам
- Встреча и обслуживание наших клиентов, информирование об актуальных новостях и предложениях

Требования:
- Знание на высоком уровне 2х языков: румынский и русский, английский является преимуществом
- Презентабельный внешний вид
- Умение работать с людьми
- Амбициозность, желание расти и развиваться
- Умение работать в команде.

Что взамен?
- Работа в современном, уютном, новаторском салоне красоты
- Полный соц. пакет
- Заработная плата с возможностью заработка бонусов и премий
- Возможность карьерного роста: в ближайшее время мы планируем открыть еще 6 новых филиалов в разных странах
- Работа в молодом и дружном коллективе
- Возможность обучаться, развиваться и расти вместе с нами.

Звоните на 079348286 или 078093003.
Telefon:
068445747
Persoana de contact:
Inna
Site:
epilbar.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide