Account manager reduceri si carduri

ISIC
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ACCOUNT MANAGER REDUCERI Card ISIC
Dacă eşti o persoană empatică, dinamică, ai dorinţa de muncă, locul tău e printre noi. Îţi vom oferi posibilitatea să te dezvolţi profesional, să obţii experienţă, să fii mereu în acţiune şi să munceşti alături de o echipă puternică, tânără şi entuziastă!
      Responsabilităţi:
-Negocierea şi încheierea Contractelor de promovare a partenerilor şi produselor / serviciilor acestora;
-Promovarea ofertelor de reduceri cu cardul prin toate instrumentele de comunicare și marketing posibile;
-Crearea şi dezvoltarea bazei de date de potenţiali parteneri şi creşterea portofoliului de contracte;
-Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor de parteneriat foarte bune cu companiile care să acorde reduceri pentru carduri
-Gestionarea reducerilor pe site-ul ISIC.md
-Gestionarea campaniilor de comunicare online pe social media (Facebook, VK, Odnoklasniki)
       Cerinte:
1. Studii superioare în domeniul comunicării şi marketingului
2. Cunoasterea calculatorului – utilizator avansat; la nivel excel etc...
3. Abilitate de organizare si lucru in echipa;
4. Experienţa în domeniul negocierilor şi marketingului şi efectuarea prezentărilor pentru clienţi.
5. Abilităţi foarte bune de comunicare, de analiză şi sinteză.
6. Aspect prezentabil, atitudine pozitivă, dinamică şi vîrsta de maxim 26 ani;
7. Cunoaşterea limbilor rusa şi engleză la nivel avansat constituie un avantaj
       Beneficii:
-Se oferă pachet social şi carnet de muncă.
-Remunerare si bonusurile banesti se discuta la interviu
-Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tinara si dinamica cu oportunitati de dezvoltare profesionala si personala.

Pentru a fi chemat la un interviu  trimite CV-ul + o poză la adresa de e-mail: eugen.mura@isic.md .In subiectul scrisorii obligatoriu mentionati “Account Manager ”
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide