Tinichigiu (produse din tablă) / Жестянщик

Compania de construcţii "Promstroi-Grup" angajează:

Responsabilitati:

  • Fabricarea si montajul sistemelor de scurgere a apei pluviale.
  • Producerea elementelor suplimentare pe echipamentele de îndoit table.

Cerințe:

  • Experiența de muncă (luăm în considerație și fară experiență).
  • Performanță, responsabilitate.
  • Abilități de învățare.

Conditii:

  • Angajare oficială.
  • Program de lucru 5/2 de la 8-00 până la 17-00.
  • Prânzuri gratuite.
  • Tip de angajare: Normă întreagă.

Обязанности:

  • Изготовление и сборка водосточных систем
  • Изготовление доборных элементов на листогибочном оборудовании

Требования:

  • Опыт работы желателен (рассматриваем и без опыта работы)
  • Исполнительность, ответственность
  • Обучаемость

Условия:

  • Официальное трудоустройство
  • График работы 5/2 с 8-00 до 17-00
  • Бесплатные обеды
  • Тип занятости Полная занятость, полный день

CV (cu foto) cu indicarea funcției vacante puteți să ne transmiteți la e-mail: hr.promstroi@gmail.com.
Telefon: 078808108
Persoana de contact: Natalia

E-mail: hr.promstroi@gmail.com
Telefon: 078808108
Web: www.profi.promstroi.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide