Таргетолог | Targetolog

Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA требуется таргетолог. Если ты уверен в своих силах, готов развиваться, решать интересные задачи, то нам с тобой по пути.

Обязанности:

  • Поиск и расширение нужной целевой аудитории.
  • Создание рекламных постов в социальных сетях: Facebook, Instagram, Google AD’s.
  • Контроль за расходом бюджета.
  • Использование актуальных трендов в рекламе.
  • Масштабирование рекламной кампании.

Требования:

  • Хорошее владение русским и румынским и языками;
  • Опыт работы от 2-х лет;
  • Знание он-лайн и оф-лайн маркетинговых инструментов;
  • Коммуникабельность, гибкость, скорость, грамотная речь, доброжелательность, позитивный настрой.

Мы предоставим:

  • Работу в команде людей, которые любят свое дело!
  • Своевременную выплату ЗП
  • График работы максимально удобный.

Используйте свой шанс поработать в международном проекте! Отправляй свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с тобой свяжемся.

Complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA caută un targetolog. Dacă ești încrezător în abilitățile tale, gata să te dezvolți, să rezolvi probleme interesante, atunci împreuna suntem pe aceeași cale.

Responsabilitati:

  • Căutarea și extinderea publicului țintă dorit.
  • Crearea de postări promoționale pe rețelele de socializare: Facebook, Instagram, Google AD's.
  • Controlul asupra cheltuielilor bugetare.
  • Utilizarea tendințelor actuale în publicitate.
  • Extinderea campaniei de publicitate.

Cerințe:

  • Bună cunoaștere a limbilor ruse și române;
  • Experienta de la 2 ani;
  • Cunoașterea instrumentelor de marketing on-line și off-line;
  • Sociabilitate, flexibilitate, rapiditate, vorbire competentă, bunăvoință, atitudine pozitivă.

Noi vom oferi:

  • Lucrează într-o echipă de oameni care își iubesc meseria!
  • Plata la timp a salariului
  • Programul de lucru este cât se poate de convenabil.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional! Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta.

Telefon:  079 88 22 99
E-mail: hr@aquacity.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide