Specialist Recrutare

Suntem o companie internationala cu peste 15 ani de experienta in asamblarea si verificarea calitatii produselor din industria automotive.

Noi te invitam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti:

Profilul candidatului:

  • Studii Superioare/medii de specialitate
  • Experienta anterioara intr-o functie anterioara de cel putin 1an
  • Cunoasterea Limbii Romane si Rusa
  • Cunoasterea calculatorului/Permis categoria B
  • Organizat, metodic si orientat pe rezultate
  • Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa

Responsabilitati de baza:

  • Planificarea si organizarea procesului de recrutare a personalului
  • Recrutarea si selectia personalului
  • Desfasoara interviuri
  • Participarea la procesul de instruire, promovare si motivare a angajatilor
  • Pregateste si comunica rapoartele cu privire la activitatea proprie (situatie angajari, lichidari, alte statistici, etc.)
  • Trainingul  initial a angajatiilor
Noi Oferim:
  • Loc de munca stabil pe o perioada nedeterminata;
  • Oportunitati de formare si instruire atractive;
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic.
Cum Aplici?

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul cu specificarea pozitiei la următoarea adresa de e-mail: hr@qualityhub.ro
Sau sa sune la numarul de telefon: 079999479.

E-mail: hr@qualityhub.ro
Telefon: 079999479

Alte anunțuri publicate de această companie