Специалист по охране здоровья и безопасности труда | Specialist securitatea și sănătatea în muncă

SA «Combinatul de articole din carton»
по адресу:
г. Кишинев, сектор Чокана
ул. Транснистрии 16,
Приглашает на работу:

Основные обязанности:

  • Разработка и внедрение документации по ОТ и ТБ — инструкций, приказов и т.д.
  • Проведение инструктажей по охране труда и технике безопасности
  • Организация проведения аттестации рабочих мест
  • Проверка объектов, составление предписаний и актов о выявленных нарушениях к устранению
  • Контроль исполнения ОТ и ТБ
  • Взаимодействие с государственными контролирующими органами

Требования:

  • Высшее образование
  • Опыт работы в аналогичной должности
  • Уверенный пользователь ПК: пакет MS Office, почтовых программ

Мы предлагаем:

  • График работы: понедельник — пятница, с 08:00 до 17:00 (5/2)
  • Полный социальный пакет
  • Действует система премирования

Responsabilitati principale:

  • Elaborarea și implementarea documentației privind sănătatea și securitatea - instrucțiuni, comenzi etc.
  • Realizarea de briefing-uri privind sănătatea și securitatea în muncă
  • Organizarea certificării la locul de muncă
  • Inspecția instalațiilor, întocmirea ordinelor și a rapoartelor privind încălcările identificate pentru eliminare
  • Monitorizarea implementării reglementărilor de sănătate și siguranță
  • Interacțiunea cu autoritățile guvernamentale de reglementare

Cerințe:

  • Educatie inalta
  • Experiență într-o poziție similară
  • Utilizator de PC sigur: pachet MS Office, programe de e-mail

Noi oferim:

  • Program de lucru: luni - vineri, de la 08:00 la 17:00 (5/2)
  • Pachet social complet
  • Există un sistem de bonusuri

022-472531, 068956561
E-mail: hr@kki.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide