Specialist marketing și vânzări

CVC "Mileştii Mici" este o întreprindere vinicolă cu renume, specializată în producerea, păstrarea, comercializarea vinurilor şi deservirea turiştilor în galeriile subterane ale vinăriei.

CVC "Mileştii Mici" angajează:

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare economice (marketing/ management), financiare sau tehnice;
  • cel puţin 1 an de experienţă în domeniul marketing şi vânzări;
  • cunoaşterea obligatorie a limbilor română, engleză, rusă;
  • cunoştinţele din domeniul vinificaţiei constituie un avantaj;
  • spirit creativ, inovator; capacităţi de exprimare şi comunicare bine dezvoltate;
  • responsabilitate, punctualitate, acurateţe, creativitate.

Responsabilități:

  • menținerea comunciării cu clienții existenți și identificarea potențialilor importatori;
  • pregătirea comenzilor destinate pentru export;
  • elaborarea materialelor promoționale (broșuri, texte, etichete) și coordonarea SMM (facebook și instagram);
  • asigurarea participării eficiente a vinăriei la expoziții, concursuri, evenimente, etc.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa contabilitate@milestii-mici.md.

Devino membru al echipei ”Mileștii Mici”, cu perspective de avansare și dezvoltare personală!

contabilitate@milestii-mici.md
Telefon: 067738435

Alte anunțuri publicate de această companie