Specialist în Relații cu Clienții (limba Italiana)

Suntem în căutare de:

Оbligații:

  • Furnizarea unui serviciu de înaltă calitate clienților prin telefon în limba italiană.
  • Consultarea clienților cu privire la produsele și serviciile companiei.
  • Înregistrarea și procesarea cererilor clienților în baza de date.
  • Soluționarea rapidă și eficientă a problemelor și întrebărilor clienților.
  • Menținerea unui nivel ridicat de profesionalism și a unei atitudini prietenoase în lucrul cu clienții.

Cerințe:

  • Cunoștințe de limba italiană la nivel B2 sau mai sus.
  • Experiență în domeniul serviciului pentru clienți este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.
  • Capacitatea de a rezolva probleme eficient și de a lucra în condiții de stres.
  • Disponibilitatea de a lucra în tura de zi, de la 10:00 la 19:00.

Noi oferim:

  • Salariu competitiv de 20000 MDL + sistem de bonusuri.
  • Dezvoltare profesională și oportunități de carieră într-o companie stabilă.
  • Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile în centrul orașului.
  • Înregistrare oficială conform legislației muncii.
  • Tragerea la sorți lunară a unor cadouri scumpe pentru a face ca angajații noștri să se simtă apreciați și motivați să atingă rezultate remarcabile.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre și să deveniți parte a unui proiect de succes, trimiteți-vă CV-ul la adresa cons.hr.work@gmail.com sau sunați la numărul 062026791.

Обязанности:

  • Оказание высококачественного обслуживания клиентов по телефону на итальянском языке.
  • Проведение консультаций по продуктам и услугам компании.
  • Регистрация и обработка заявок клиентов в базе данных.
  • Решение возникших вопросов и проблем клиентов оперативно и эффективно.
  • Поддержание высокого уровня профессионализма и дружелюбного отношения в работе с клиентами.

Требования:

  • Владение итальянским языком на уровне не ниже B2.
  • Опыт работы в сфере клиентского обслуживания приветствуется, но не обязателен.
  • Отличные коммуникативные навыки и умение работать в команде.
  • Способность эффективно решать проблемы и работать в условиях высокой нагрузки.
  • Готовность работать в дневную смену с 10:00 до 19:00.

Мы предлагаем:

  • Конкурентную заработную плату 20000mdl + систему бонусов.
  • Профессиональное развитие и карьерные возможности в стабильной компании.
  • Дружный коллектив и комфортные условия работы в центре города.
  • Официальное оформление по трудовому законодательству.
  • Ежемесячные розыгрыши дорогих подарков, чтобы наши сотрудники чувствовали себя признанными и мотивированными к достижению высоких результатов.

Если вы готовы присоединиться к нашей команде и стать частью успешного проекта, отправьте свое резюме по адресу cons.hr.work@gmail.com или звоните на номер 062026791.

E-mail: cons.hr.work@gmail.com
062026791

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide