Specialist în producția de ferestre din aluminiu - Bălți

OPORTUNITATE DE CARIERĂ:

Compania FluxMester este în căutarea unor persoane motivate și dornice să învețe pentru a se alătura echipei noastre de producție din orașul Bălți! Dacă ești interesat să faci parte dintr-un mediu de lucru dinamic și să contribui la producerea unor produse de calitate superioară, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine!

Despre Noi:

FluxMester este un lider în producția și furnizarea de uși și ferestre din PVC și aluminiu, rulouri pentru garaj și ferestre. Ne străduim să oferim soluții excelente și inovatoare clienților noștri, iar pentru aceasta avem nevoie de o echipă dedicată și pasionată, chiar și fără experiență anterioară.

Responsabilități:

  • Asamblarea și producția de ferestre din aluminiu conform specificațiilor tehnice.
  • Utilizarea echipamentelor și a instrumentelor necesare pentru fabricarea ferestrelor.
  • Asigurarea calității și a preciziei în timpul procesului de producție.
  • Respectarea standardelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Cerințe:

  • Dorința de a învăța și de a lucra într-un mediu de producție.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile date de supervizori.
  • Atitudine pozitivă și orientată către rezultate.
  • Capacitatea de a respecta standardele de calitate și de siguranță.

Beneficii:

  • Salariu atractiv de la 15000-20000 lei.
  • Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei.
  • Training și dezvoltare profesională la locul de muncă.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Cum să aplici:

Dacă ești interesat de această poziție, te rugăm să trimiți un email la adresa fluxmester@gmail.com exprimându-ți interesul pentru poziția de Specialist în producția de ferestre din aluminiu din orasul Bălți sau suna la numarul 067499998.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din procesul nostru de creare a unor produse de calitate superioară! FluxMester așteaptă să te cunoască!

Telefon: 067499998
E-mail: fluxmester@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide