Specialist Finanțe

Cine suntem:

Satul German - cel mai mare proiect imobiliar din țară.
Ne propunem să cream de la zero o infrastructură bine dezvoltată, să aducem noi standarde în domeniul construcțiilor, să oferim noi standard de calitate și de viață celor peste 5000 de viitori locuitori.

Poziția Disponibilă:

Responsabilități:

  • Efectuarea analizei financiare pentru evaluarea performanței organizației.
  • Gestionarea bugetelor și elaborarea previziunilor financiare.
  • Utilizarea avansată a Microsoft Excel pentru analiză și raportare financiară.
  • Asigurarea conformității cu reglementările financiare și cu politicile organizației.
  • Colaborarea cu departamentele operaționale pentru optimizarea utilizării resurselor financiare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în analiză financiară și managementul bugetului.
  • Abilități avansate în utilizarea Microsoft Excel și a altor instrumente de analiză financiară.
  • Diploma de studii superioare în Finanțe, Contabilitate sau domenii similare.
  • Capacitatea de a interpreta și comunica datele financiare.
  • Abilități de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu diverse departamente.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și în plină dezvoltare.
  • Posibilități de avansare și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru stimulant și echipe motivate.
  • Pachet salarial competitiv.

Dacă sunteți un profesionist pasionat de domeniul financiar, cu abilități în analiză și raportare financiară, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul la adresa de email hr@satulgerman.md.

Menționați în subiectul emailului "Aplicare Specialist Finanțe".

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre!

Alte anunțuri publicate de această companie