Specialist AML și Conformitate

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

HR-Consulting, la solicitarea clientului, este în căutarea unui profesionist dedicat în domeniul

 Anti-Money Laundering (AML) și Conformitate în cadrul industriei financiare non-bancare. Dacă îți dorești oportunități de dezvoltare personală și profesională într-un mediu dinamic, aceasta ar putea fi șansa ideală pentru tine!

Responsabilități:
  • Elaborarea și îmbunătățirea politicilor și regulamentelor interne în domeniul AML;
  • Analiza operațiunilor suspecte și raportarea tranzacțiilor suspecte conform cerințelor legal;
  • Transmiterea rapoartelor de tranzacții suspecte către Autoritatea Competentă;
  • Efectuarea controalelor în zonele specifice de risc din perspectiva AML;
  • Îndeplinirea altor sarcini profesionale în domeniul AML, în concordanță cu cerințele poziției.
Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul AML și o poziție similară;
  • Studii superioare cu profil juridic;
  • Abilități de analiză și sinteză;
  • Proactivitate și capacitatea de a oferi soluții simple pentru sarcini complexe;
  • Cunoașterea limbii engleze, având în vedere caracterul internațional al companiei.
Oferim:
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile;
  • Beneficii atractive, inclusiv tichete de masă, asigurare medicală și altele;
  • Un salariu motivant, în concordanță cu așteptările tale;
  • Un mediu de lucru plăcut, alături de o echipă colaborativă gata să te sprijine.
Dacă ești interesat de această oportunitate, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail: tv90@search4staff.com.

Pentru mai multe informații, nu ezita să ne suni la numărul: 060 422 844.

Vom lua legătura doar cu persoanele selectate.

E-mail: tv90@search4staff.com
060 422 844

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide