Сonsultant vânzări sala de vânzare CRAFTI PORTMALL Ciocana

Compania Crafti Business invită:

Angajăm vânzători-consultanți talentați care se vor alătura echipei noastre!

Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să ai grijă de clienți și să îți manifești abilitățile de vânzător, atunci această poziție poate fi potrivită pentru tine.

Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență de cumpărare excelentă pentru clienți.

Responsabilități:

  • Consultarea și deservirea clienților (vânzări active)
  • Informarea clienților despre promoțiile desfășurate în cadrul companiei
  • Menținerea ordinii pe rafturi și în magazin

Cerințe:

  • fluență în limbile română și rusă;
  • orientare către client și bune abilități de comunicare;
  • pasiunea pentru arta manuală constituie un avantaj;
  • să fii persoana energică, comunicabilă, receptivă;
  • înveți rapid și ești punctual(ă).

Ce oferim noi:

  • salariu în mărime de la 11000 lei;
  • TANSPORT GRATUIT până la Ciocana, Râșcani, Poșta Veche;
  • program de lucru în ture, 3-4 zile de lucru/2 zile de odihnă (apx. 18-20 schimburi pe lună);
  • lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • condiții de muncă excelente, mediu de lucru plăcut și un colectiv binevoitor.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon indicat.

Telefon: 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: hr@crafti.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide