Șofer categoria C I Водитель категории C. - Florești

AQUATRADE, cel mai mare distribuitor de apă minerală și băuturi răcoritoare, deținător a unor mărci precum OM, OM activ, Gura Căinarului, Letto caută un Conducător categoria C, care să se alăture echipei sale.

Oferim:

  • Un lucru stabil într-o echipă tânără;
  • Pachet social;
  • Salariu decent și motivant;
  • Tichet de masă 35 lei/zi
  • Grafic de muncă:Marți-sâmbătă(08:00-18:00)

Cerințe:

  • Permis de conducere categorie C (OBLIGATORIU);
  • Experiența reprezintă un avantaj;
  • Formă fizică bună;
  • Certificat de competență (OBLIGATORIU).

Responsabilități:

  • Completarea foii de parcurs;
  • Verificarea tehnică a automobilul înainte de plecare pe cursă;
  • Descărcarea mărfii împreună cu expeditorul

Depozitul se află la Florești
Pentru mai multe detalii sună la numărul de telefon 068333703

AquaTrade, крупнейший дистрибьютор минеральной воды и прохладительных напитков, владелец таких брендов, как OM, OM активный, Gura Căinarului, Letto, ищет водителя категории C, чтобы присоединиться к своей команде.

Условия:
  • Стабильная вещь в молодой команде;
  • Социальный пакет;
  • Достойная и мотивирующая заработная плата;
  • Билет на питание 35 лей/день
  • График работы: вторник-суббота (08:00-18:00)
Требования:
  • Водительские права категории C (ОБЯЗАТЕЛЬНО);
  • Опыт вождения;
  • Хорошая физическая форма;
  • Сертификат на грузоперевозку.(ОБЯЗАТЕЛЬНО);
Обязанности:
  • Завершение дорожной карты;
  • Техническая проверка автомобиля перед началом маршрута;
  • Разгрузка товара вместе с экспедитором.
Склад находится во Флорешти.
Для получения дополнительной информации звоните по телефону 068333703.

068333703
E-mail: angajare@aquatrade-hr.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide