Слесарь инструментальщик | Lăcătuș sculer

Compania "Oiltech" angajează
Компания "Oiltech" приглашает на работу

Требования:

  • техническое образование;
  • владение румынским и русским языком;
  • добросовестность, ответственность, пунктуалъностъ;

Обязанности:

  • Oбработкa металлических заготовок, изготовления и ремонт деталей или изделий из металла и другие виды работ;

Мы предлагаем:

  • Стабильная работа;
  • Официальное трудоустройство в соответствии с Трудовым кодексом РМ;
  • Мотивирующую зарплату и премии по результатам работы.

Резюме принимаются по электронной почте: hr@oiltech.md.
Сайт компании: https://oiltech.md
Тел: 069502503
Адрес: Ботаника, ул. Салкамилор, 5, Кишинев

Cerințe:
  • Studii tehnice;
  • Cunoaşterea limbilor : română şi rusă;
  •  Responsabilitate, punctualitate;
Responsabilități:
  • Prelucrarea semifabricatelor metalice, fabricarea și repararea pieselor sau produselor din metal și alte tipuri de lucrări;
Oferim:
  • Muncă stabilă;
  • Angajare oficială în conformitate cu Codul Muncii al RM;
  • Salariu motivant și bonusuri în funcție de rezultatele muncii.
CV-urile sînt recepționate la poșta electronică: hr@oiltech.md.
Site-ul companiei: https://oiltech.md
Tel.: 069502503
Adresa: Botanica, str. Salcâmilor 5, Chișinău

Site-ul companiei: https://oiltech.md
Веб-сайт компании: https://oiltech.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide