Slefuitor la fabrică de mobilă

Angajăm:

Fii parte din echipă!
Suntem o echipă tânără, perseverentă, orientată spre rezultate, în care fiecare membru este important și apreciat. Punem accent pe colaborare, susținere reciprocă și împărtășirea cunoștințelor. Împreună cu noi vei avea posibilitatea să crești, să te dezvolți și să fii sigur în ceea ce faci.

Responsabilități:

  • șlefuirea primară pregătitoare a materialelor (MDF, furnir, lemn masiv);
  • șlefuirea intermediară a grundurilor;
  • șlefuirea la ШЛПС utilaj (Constituie un avantaj);
  • șlefuirea a elementelor decorative după CNC.

Cerințe:

  • cunoașterea tehnologiei de șlefuire a diverselor materiale cum ar fi Lemn Masiv, furnir lipit pe placaj;
  • cunoașterea particularităților șlefuirii diferitelor tipuri de grunduri;
  • capacitatea de a lucra cu diferite chituri.

Condiții:

  • program de lucru full time;
  • încăpere încălzită, WC, dus, vestiar, ceai cafea etc.;
  • сolectiv prietenos;
  • Căzare în domiciului lângă fabrică la necesitate!
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte interesante și mereu diferite;
  • Salariu atractiv. Cel mai mare tarif pe lucru realizat din Republică!!!

Telefon: 069109045
Web: https://tehnostil.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide