Responsabil gestionare documente (Chișinău)

Organizația de creditare nebancară „Rapid Finance”
își extinde activitatea și caută noi colegi.
Avem nevoie de persoane ambițioase și dornice să se dezvolte.

Suntem în căutare de:

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare sau medii de specialitate (preferabil juridice);
  • responsabilitate, meticulozitate;
  • atenție, punctualitate, capacitatea de a lucra cu volume mari de date;
  • cunoașterea limbii române;
  • exprimare corectă, oral și scris;
  • o bună stăpînire a suitei de programe de birou MS Office (MS Word, MS Excel), abilități de tastare rapidă.

Încurajăm să aplice și candidații fără experiență. În caz de necesitate se vor organiza cursuri de instruire.

Responsabilități principale:

  • realizarea circuitului documentelor;
  • pregătirea, prelucrarea primară, sistematizarea și evidența datelor și documentelor;
  • administrarea bazelor de date;
  • întocmirea dărilor de seamă.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
  • un salariu oficial de 10 000 lei plătit lunar fără întîrziere;
  • instruire din partea companiei și susținerea mentorilor cu experiență;
  • un birou confortabil poziționat într-o zonă ușor accesibilă;
  • șansa de a face parte dintr-o echipă unită de profesioniști condusă de șefi pe măsură;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Program de lucru: full time, 09:00-18:00 (de luni pînă vineri) sau 08:00-20:00 (2 zile de lucru și 2 zile de repaus).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: rapidfinance.CG@gmail.com cu specificarea postului pentru care aplică.
Telefon: +373 68 30 01 78 (Natalia).

Prin expedierea CV-ului vă exprimați în mod expres consimțămîntul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în temeiul Legii Nr.133 privind protecția datelor cu caracter personal.

E-mail: rapidfinance.CG@gmail.com
Telefon: +373 68 30 01 78 (Natalia)

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide