Manager Clienți | 14000-18000 MDL

Suntem în căutare de:

FCM Trading Expo în parteneriat cu Arachas Group (SUA) este în căutarea unui/ei Manager Clienți pentru a se alătura echipei noastre. Compania noastră prestează servicii de consultanță clienților de pe teritoriul SUA.

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de la clienți și oferirea unei asistențe prompte și profesionale în legătură cu produsele și serviciile noastre de asigurări.
  • Înregistrarea și gestionarea cu precizie a informațiilor relevante despre clienți și interacțiunile cu aceștia în sistemul nostru.
  • Colaborarea strânsă cu echipa din SUA pentru a asigura o experiență satisfăcătoare pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor NU este obligatorie.
  • Abilități avansate de comunicare verbală și scrisă în limba engleză.
  • Cunoștințe în utilizarea aplicațiilor Microsoft Office.
  • Atitudine pozitivă, orientată către client și soluții, atenție la detalii.

Grafic de muncă:

  • Luni-vineri, între orele 17:00 - 01:00.
  • Este necesară deținerea unui mijloc de transport pentru deplasarea la sediul nostru: sectorul Buiucani, Chișinău.

Oferta noastră:

  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților tale.
  • Salariu competitiv, creștere și bonusuri în funcție de performanță.
  • Echipă tânără și oficiu modern.

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată către clienți și dornică să-și construiască o carieră în domeniul asigurărilor, te încurajăm să aplici. Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: fcm.tradingexpo@gmail.com cu titlul “HR: Manager Clienți”.

 Dacă ai întrebări, nu ezita să ne contactezi.

N.B. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide