Recruiter

Recruiter

Suntem în căutare unui Recruiter talentat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în departamentul de Resurse Umane.

Căutăm un candidat pasionat de recrutare și dezvoltarea personală, având abilități excelente de comunicare și o capacitate demonstrată de a identifica și atrage talente remarcabile.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în recrutare și selecție, de preferat într-un mediu corporate sau de birou.
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitatea de a gestiona multiple proiecte și sarcini simultan.
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în schimbare rapidă.
  • Dorința și abilitatea de a antrena și dezvolta personalul în scopul îmbunătățirii performanței și a creșterii profesionale.
  • Diplomă de studii superioare în domeniul Resurselor Umane, Psihologie, Business sau domeniu similar.

Responsabilități:

  • Realizarea procesului complet de recrutare, de la identificarea necesităților de personal până la integrarea cu succes a noilor angajați în organizație.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de recrutare eficiente pentru a atrage candidați calificați și talentați.
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date a candidaților și utilizarea diverselor platforme de recrutare pentru identificarea potențialilor candidați.
  • Realizarea interviurilor și evaluarea candidaților pentru a identifica cei mai buni potențiali angajați.
  • Furnizarea de orientare și training pentru personalul nou angajat și asigurarea unei integrări eficiente în echipă.
  • Colaborarea strânsă cu managerii departamentelor pentru a identifica nevoile de personal și a dezvolta planuri de creștere și evoluție profesională.
  • Asigurarea dezvoltării continue a angajaților existenți prin programe de training și coaching.

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în continuă creștere.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email victor.morar@maurt.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Merchandiser

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Casier(ă)

Trimite CV

Agent vânzări

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide