Recepționist(ă)

Angajăm:

Căutăm un Recepționer entuziast și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Ești o persoană organizată, prietenoasă și cu abilități excelente de comunicare? Ai o pasiune pentru a oferi o experiență de excepție clienților? Atunci am jobul perfect pentru tine!

Responsabilități:

  • Primirea și întâmpinarea clienților cu o atitudine prietenoasă și profesională
  • Oferirea de informații și asistență clienților
  • Efectuarea de operațiuni de casă
  • Suport pentru managerul de recepție
  • Redactarea de texte scurte (emailuri, anunțuri etc.)
  • Menținerea recepției curate și organizate

Cerințe:

  • Atitudine pozitivă și orientată spre client
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
  • Abilități organizaționale și de gestionare a timpului
  • Cunoștințe de bază ale utilizării calculatorului
  • Disponibilitate pentru a lucra un program flexibil, inclusiv weekenduri și sărbători

Oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic
  • Oportunități de a învăța și de a te dezvolta
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii

Dacă ești interesat de această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email office@documentexpert.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Despre companie:
DocumentExpert - companie Juridică în servicii de redobândire a Cetățeniei Române, fondată în 2013, oferim liberatea Moldovenilor de a calatori si de a beneficia de valorile europene prin redobândirea cetățeniei române.

E-mail: office@documentexpert.md
Web: www.documentexpert.md
Telefon: 078318879

Alte anunțuri publicate de această companie