Python Developer

Descrierea poziției:

Căutăm un dezvoltator Python talentat și pasionat, cu experiență în lucrul cu limbajul de programare Python și Go. Candidatul ideal va fi responsabil pentru dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor noastre existente și va contribui la dezvoltarea de noi funcționalități.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și întreținerea aplicațiilor existente scrise în Python și Go.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege cerințele și a implementa soluții eficiente.
  • Testarea aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea corectă.
  • Documentarea codului și a proceselor pentru a asigura transparența și ușurința colaborării.
  • Integrarea și implementarea soluțiilor de securitate în aplicații.

Cerințe:

  • Experiență în dezvoltarea cu Python și Go.
  • Cunoștințe solide de programare orientată pe obiecte și arhitecturi de design.
  • Experiență în lucrul cu baze de date.
  • Cunoștințe de bază sau experiență în lucrul cu React și TypeScript.
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă agilă și de a colabora eficient cu membrii echipei.
  • Abilități de comunicare excelente în limba engleză, la nivel B2 sau mai sus.
  • Dorința și capacitatea de a învăța și de a lucra cu tehnologii noi.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de creștere în cadrul companiei.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii competitive.
  • Flexibilitate în program și posibilitatea de lucru remote.

Dacă ești un dezvoltator pasionat, dornic să îți aduci contribuția într-un mediu de lucru dinamic și să lucrezi cu tehnologii de ultimă generație, te invităm să aplici pentru această poziție.

Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa dceausu@kodeson.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide