Order Manager - Remote

Companie internațională din sectorul fashion angajează:

Companie cu activitate internațională din sectorul fashion, caută candidați pentru a se alătura echipei din Moldova.

Descrierea rolului: gestionarea tehnică a comenzilor și suport clienți.

Acest rol se adresează persoanelor cu profil tehnic, customer service, care își pot gestiona eficient timpul, responsabili, motivați să învețe și să devină mai buni în lucrul cu datele și relaționare cu alte departamente și clienți.

Responsabilități de bază:

  • Procesarea comenzilor, crearea facturilor în programul de gestiune;
  • Crearea produselor noi, lucru cu stocuri și prețuri;
  • Monitorizarea termenilor de livrare a comenzilor;
  • Suport tehnic la echipele Sales și Logistics;
  • Suport clienți pentru livări, retururi, reclamații, note de credit.

Cerințe:

  • Cunoașterea calculatorului, în special Microsoft Excel;
  • Gândire tehnică și analitică;
  • Organizare eficientă, atenție la detalii, responsabilitate;
  • Cunoșterea limbii Engleze la nivel mediu+.

Condiții de lucru:

  • Program: 9 - 6pm
  • Salariu net 10000 - 12000 lei cu potențial de creștere;
  • Posibilitate de lucru la distanță;
  • Mediu tânăr, dinamic și prietenos;
  • Training, oportunități de creștere profesională și în salariu;
  • Reduceri speciale la produse de brand.

Candidații interesați sunt rugați sa trimită CV la adresa  hr@fashiondealer.it cu menționarea poziției Order Management

Doar candidații selectați vor fi contactați.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide