Operator monitorizare video | Оператор по видеонаблюдению

Compania Linia H2O anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de:

Cine suntem:
Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 28 ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare.
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Oferim:

  • cea mai bună oportunitate de a continua cariera în domeniu
  • posibilitatea de a lucra într-un colectiv tânăr și dinamic
  • oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră

Cerințe:

  • experiență în domeniu de minim 2 ani
  • abilități de lucru în programa TRASSIR
  • responsabilitate, concentrare, punctualitate, capacitate executiva

Responsabilități de bază:

  • vizionarea și monitorizarea obiectelor
  • urmărirea respectarării disciplinei de serviciu
  • pregătirea dărilor de seamă săptămânal
  • și alte atribuții delegate de șeful nemijlocit

Apreciem specialiștii de top!

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md.
Telefon: 079770041

Vă așteptăm la Linia H2O!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide