Operator la mașina de tăiat metale cu plasmă | Оператор станка для плазменной резки металла

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica.

Responsabilități:

  • Introducerea datelor în program (Cam-Duct),
  • Intreținerea mașinii conform reglementărilor,
  • Tăierea pieselor din tablă subțire.

Cerințe:

  • Studii medii speciale,
  • Capacitate de citire a desenelor,
  • Acuratețe, atitudine responsabilă față de muncă,
  • Dorință binevenită de îmbunătățire a competențelor și calificărilor.

Condiții de lucru:

  • Angajare oficială,
  • Pachet social complet,
  • Program de lucru: L-V , 8.00-17.00, pauza 1 ora,
  • Salariu: 12000-25000 lei (in functie de experienta).

Обязанности:

  • Ввод данных в программу (Cam-Duct),
  • Обслуживание станка в соответствии с регламентами,
  • Раскрой деталей из тонколистового металла.

Требования:

  • Среднее специальное образование,
  • Умение читать чертежи,
  • Аккуратность, ответственное отношение к работе, приветствуется желание повышать навыки и квалификацию.

Условия работы:

  • Официальное трудоустройство,
  • Полная занятость,
  • Социальный пакет,
  • График работы: Пн.-Пт. С 8.00-17.00, обед 1 час,
  • Зарплата: 12000-25000 леев (в зависимости от опыта).

078862255
E-mail: hr@climate.md
www.ditrade.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide