Operator la automatul de ambalare a produselor în pachete

Compania Vitafor angajează:

Vitafor este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. Compania activează pe piață din anul 2004.
În prezent Vitafor este și producător de un șir de branduri proprii, în conformitate cu cele mai înalte standarde europene.

Сerințe:

  • Capacitatea de a învăța rapid, atenție la detalii;
  • Responsabilitate, punctualitate, dorință de a lucra;
  • Experiența nu este obligatorie, dar, va constitui un avantaj.

Responsabilitățile postului:

  • Ambalarea corespunzătoare a cerealelor.
Compania oferă:
  • Salariu motivant;
  • Instruire gratuită;
  • Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
  • Program de lucru: luni-vineri (08.00-17.00), Sâmbata/Duminica - zile libere;
  • Atmosferă plăcuta la locul de muncă și un colectiv prietenos.

Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email: hr@vitafor.md.

Candidații selectați vor fi contactați (pentru interviu).

E-mail: hr@vitafor.md
060133288

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide