Operator de utilaje în secția de producere a saltelelor

Angajăm:

Cerințe:

  • Studii medii
  • Perseverență, responsabilitate, corectitudine, seriozitate
  • Spirit de echipă și rapiditate;
  • Sinceritate și devotament față de compania în care lucrează

Responsabilități:

  • Acționează și supraveghează diverse tipuri de utilaje
  • Producerea, modificarea și repararea structurii interne a saltelelor, pernelor
  • Participarea la procedurile de ambalare, etichetare și presare a produselor finite
  • Alte responsabilități conform fișei postului

Se oferă:

  • angajare oficială
  • pachet social inclus
  • condiții bune de lucru
  • salariu lunar motivant și negociabil

Graficul de lucru:
Luni-vineri: 08:00 -17:00

Vă rugăm trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: dinotte.hr@gmail.com, iar în subiectul scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Nr de contact – 060493232

E-mail: dinotte.hr@gmail.com
Telefon: 060493232

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide