Operator Contabil/-ă

Dezvoltatorul imobiliar A-Casa se dezvoltă constant și dinamic, iar la moment suntem în cautare de noi angajați. Fii noul nostru coleg în funcție de:

În cadrul companiei noastre oferim un pachet de beneficii ce asigură:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Remunerare atractivă;
  • Instrumente, informații și suportul necesar pentru ca să te adaptezi mai ușor la locul de muncă;
  • Regim de muncă comod, 8:30 – 17:00;
  • O atitudine deschisă din partea conducerii;
  • Aprecierea inițiativei și a ideilor inovative;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Acces la programe de instruire;
  • Oficiu cu condiții de muncă confortabile;
  • Echipă tînără, orientată spre creșterea performanțelor.

Ne-am dori că viitorul nostru coleg să dețină următoarele competențe:

  • Cunoașterea metodologiilor de evidență contabilă și fiscală;
  • Experiență în realizarea operațiunilor contabile, un avantaj va constitui domeniul construcțiilor;
  • Cunoașterea calculatorului (Excel, Word) și softului 1C la nivel avansat;
  • Gîndire analitică și orientare spre obținerea rezultatelor;
  • Atenție sporită în procesul realizării sarcinilor de muncă;
  • Responsabilitate, punctualitate, onestitate.

Responsabilități de bază:

  • Prelucrarea datelor contabile, evidența contabilă primară;
  • Eliberarea, întocmirea, verificarea și introducerea facturilor fiscale;
  • Evidența extraselor;
  • Evidența foilor de parcurs;
  • Păstrarea în ordine a tuturor documentelor şi corespondenţei specifice.

Dezvoltator imobiliar A-CASA are o reputație impresionantă pe piața construcțiilor imobiliare. Ultimii 10 ani se dezvoltă cu scopul de a Îmbunătăți calitatea vieții oamenilor, pentru ca fiecare din noi să poată trăi și lucra cu demnitate acasă.

Poți face și tu parte din Echipa noastră!

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresaelectronică hr.acasa.md@gmail.com indicând în subiectul scrisorii “Operator Contabil”.

Alte anunțuri publicate de această companie