Operator | Consultant vorbitor de rusă și ucraineană

Taxreturn - compania specializată în recuperarea impozitelor din străinătate, una dintre cele mai de succes organizaţii de acest gen din ţară, este în căutarea unui Operator Call Center, vorbitor de rusă și ucraineană care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes. Acceptăm la interviu persoane de orice vârstă și experiență!

Cerințe:

  • Cunoștințe de limbă  rusă  și ucraineană scris și vorbit;
  • Bune abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoaștințe de operare PC.

Ce vă oferim?

  • Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist;
  • Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit);
  • Un loc de muncă sigur și plăcut;
  • Pachet salarial motivant;
  • Perfecţionare personală şi profesională continuă;
  • Bonusuri pentru productivitate;
  • Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
  • Sprijin și ajutor din partea echipei;
  • Noi cunoștințe și posibile prietenii.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților;
  • Convorbiri telefonice;
  • Negocierea și încheierea contractelor.

* Salariului se va stabili în urma interviului.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău cu poza la adresa de email: taxreturn.hr@gmail.com.

Menționează în subiectul mesajului "Operator /Consultant  vorbitor de rusă și ucraineană // rabota.md".

Vor fi contactați doar candidații care întrunesc condițiile menționate în anunț.

E-mail: taxreturn.hr@gmail.com
Web: http://taxreturn.md
Tel: 078000405

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide